1. Home
  2. Właściwości
  3. Apartament na środkowym piętrze
  4. Finca El Pato
  5. Mieszkanie na środkowym piętrze na sprzedaż w Finca El Pato

Mieszkanie na środkowym piętrze na sprzedaż w Finca El Pato - 3 sypialnie, 2 łazienki, 143 m²

Malaga Ciudad, Malaga, Hiszpania
580.000 €
4.056 €/m²
3
Łóżka
2
Łaźnia
143
m² Zbudowany
2004
Rok budowy

Opis apartamentu na środkowym piętrze na sprzedaż w Finca El Pato

Mieszkanie na sprzedaż w Maladze, 500 metrów od plaży | Finca El Pato – Torre del Río

Czy wyobrażasz sobie życie zaledwie 500 metrów od morza, w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Malagi? Budzenie się w blasku słońca wpadającego przez okno, spacer promenadą przed rozpoczęciem dnia, a zakończenie popołudnia drinkiem z widokiem na Morze Śródziemne…

Ten apartament ma wszystko, czego szukasz: doskonałą lokalizację, przestronność, spektakularny taras i kompleks mieszkalny z usługami klasy premium.

Dom zaprojektowany tak, abyś mógł cieszyć się autentycznym stylem życia Costa del Sol, niezależnie od tego, czy chcesz tam mieszkać przez cały rok, czy też szukasz bezpiecznej i zyskownej inwestycji w nieruchomości w obszarze o dużym popycie.

Jasny dom z przeszklonym tarasem Lumon i orientacją wschodnią

Ten zadbany i jasny apartament wyróżnia się orientacją wschodnią, co gwarantuje delikatne naturalne światło każdego poranka i przyjemną temperaturę przez cały dzień.

Idealny do śródziemnomorskiego klimatu Malagi.

Układ i przestrzenie wewnętrzne

* 3 przestronne i komfortowe sypialnie.
* 2 pełne łazienki.
* Jasny salon z jadalnią z bezpośrednim wyjściem na taras.
* Funkcjonalna kuchnia z **oddzielną pralnią**.
* Eleganckie drewniane podłogi w całym obiekcie.

Każda przestrzeń została zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności, co czyni ją idealną dla rodzin, osób pracujących zdalnie lub tych, którzy cenią sobie przestronność blisko morza.